Algemene Vereniging voor Natuurbescherming voor 's Gravenhage en omstreken
AVN site » over AVN » Wie zijn wij » Adviseurs

Adviseurs

Public relations
Hans vanProosdij
06-53334021
Hans@vanproosdij.net
Hans van Proosdij
 
Sociaal geograaf /planoloog
Arnim van Oorschot
070-391.38.21
arnimvanoorschot@live.nl
arnimvanoorschot
ornithologie
Adri Remeeus
070-381.59.06
aremeeus@ziggo.nl
Adri Remeeus
 
Aquatisch ecoloog
Bart Achterkamp
06-42.46.99.01
b.achterkamp@yahoo.com

Bart
Landschaps ecoloog
Henk Timmermans
070-329.30.49
h.timmermans@ziggo.nl
henktimmermans
 
Landschaps ecoloog
Aletta de Ruiter
06-44.98.54.56
aletta@avn.nl
Aletta279
Historisch geograaf
Frans Beekman
070-354.80.06
frans.beekman@planet.nl
fransbeekman
 
Dendrologie
Joost Gieskes
070-328.03.92
gies.bott@hetnet.nl
joostgieskens
Rijnlandroute
Fer von der Assen
071-531.41.99
vdassen@orange.nl
fervonderassen
 
Jurist
Paul Broekman
070-361.62.74
paulbroekman@ziggo.nl
paulbroekman