Home » Portefeuillehouders

Portefeuillehouders

Kijkduin, Scheveningen haven, Functionaris gegevensbescherming
Jos Verhoeff
jos@avn.nl

 

Duinoord
Jaap van Loenen
070-34.50.280
radjahnd@kpnmail.nl

 

Laak, Rijswijk
Peter Hegi
06-20.65.46.87
hegi@xs4all.nl

 

Uithof
Cor van Gaans
eeltje1955@gmail.com

 

Buurtprojecten
Aletta de Ruiter
06-44.98.54.56
aletta@avn.nl

 

Leijenburg,
Arnim van Oorschot
06-23.17.25.50
arnimvanoorschot@live.nl

 

Benoordenhout, Haagse Bos
Joost Gieskes
070-32.80.392
gies.bott@hetnet.nl

 

Bomen en kapvergunningen
Bas Steenks
070-36.58.552
b.steenks@outlook.com

 

Scheveningse Bosjes, Westbroekpark
Caroline de Jong
070-35.84.200
dejongboon@gmx.net

 

Zoetermeer
Leon van den Berg
079 – 31.63.631   
bergit@bergit.nl

 
Bomen- en vruchtenbuurt
Lars Nanninga
Lars@avn.nl
 

Loosduinen e.o.
Marian Langeveld
06-14.04.00.90
marianlangeveld@gmail.com

 
Verversingskanaal e.o.
Reinder de Boer
06-103.113.07
 

Kustzone Zuid-Den Haag
Jeannine Engels
engelsjea@planet.nl

 

Mariahoeve / Wassenaar / Oostduinen / Haagse Bos
Adri Remeeus
070-381.59.06
aremeeus@ziggo.nl

 

Westduinpark
André Smit
070-36.84.501
alc.smit@gmail.com