Algemene Vereniging voor Natuurbescherming voor 's Gravenhage en omstreken
AVN site » over AVN » Wie zijn wij » Portefeuillehouders

Portefeuillehouders

Westduinpark
André Smit
070-36.84.501
alc.smit@gmail.com
andre
 
Wassenaar / Oostduinen
Adri Remeeus
070-381.59.06
aremeeus@ziggo.nl
Adri Remeeus
Kustzone Zuid-Den Haag
Jeannine Engels
engelsjea@planet.nl
Jeannine
 
Meer en Bos
Joke Scheeres
06-19.38.18.50
joke.scheeres@gmail.com
achtergrond_beeldmerk
Loosduinen e.o.
Marian Langeveld
06-14.04.00.90
marianlangeveld@gmail.com
logo_avn
 
Zoetermeer
Leon van den Berg
079 - 31.63.631   
bergit@bergit.nl
Leon
Scheveningse Bosjes, Westbroekpark
Caroline de Jong
070-35.84.200
dejongboon@gmx.net
Caroline de Jong
 
Bomen en kapvergunningen
Bas Steenks
070-36.58.552
b.steenks@outlook.com
bassteenks
Benoordenhout, Haagse Bos
Joost Gieskes
070-32.80.392
gies.bott@hetnet.nl
joostgieskens
 
Leijenburg,
Arnim van Oorschot
070-39.13.821
arnimvanoorschot@live.nl
arnimvanoorschot
Buurtprojecten
Aletta de Ruiter
06-44.98.54.56
aletta@avn.nl
Aletta279
 
Zorgvliet,
Daphne Nicolai
070-36.20.424
dnicsteyn@hotmail.com
daphnenicolai
Laak, Rijswijk
Peter Hegi
06-20.65.46.87
hegi@xs4all.nl
peer hegi-klein
 
Duinoord
Jaap van Loenen
070-34.50.280
radjahnd@kpnmail.nl
jaapvanloenen
Kijkduin, Scheveningen haven
Jos Verhoeff
06-21.87.38.57
jos@avn.nl
jos